נעים להכיר – ספרי לנו על עצמך:12091326_10153604446709277_6026556406809995121_o

יהל שי, בת 24, גרה בבת ים, סטודנטית שנה ג' למנהל עסקים בהתמחות שיווק, פרסום ודיגיטל.  אני פעילה במרכז היזמות ומקדמת יחד עם סטודנטים מהתואר השני מיזם חברתי. במקביל, אני עושה "אינטרנשיפ" ב"קומה השנייה" (מיזם של עריית רמת גן), במחלקת השיווק והדיגיטל. אני לא נחה לרגע, תמיד מחפשת אתגרים. גם מאוד אוהבת מוזיקה, היא כמו אוויר לנשימה עבורי.

איפה שירתת בצבא?

בצבא שירתתי במקחש"ר (מפקדת קצין חימוש ראשי) בתור ראש לשכת סגן הקחש"ר.

למה בחרת ללמוד מנהל עסקים?

בתיכון למדתי גרפיקה, ורציתי ללמוד מקצוע שעמו אוכל לשלב זאת. כל עניין השיווק והפרסום מאוד דיבר אליי עוד מתקופת בית הספר. כשסיימתי את השירות הסדיר וחיפשתי מה ללמוד, הבנתי שקיים תואר במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל, וישר הבנתי שזה מה שאני ארצה ללמוד.

ספרי לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך:

אני כמו Shazam אנושי. כל שיר שישמיעו לי – אדע מי שר אותו ואיך קוראים לו!

מה חלמת להיות כשהיית קטנה?

כשהייתי קטנה היו לי הרבה חלומות. חלמתי להיות גננת, מורה, רופאה, כל יום משהו אחר. החלום הכי גדול שהיה לי  הוא לטייל בכל העולם. חצי מהחלום כבר הגשמתי – טיילתי בכל אירופה, ארה"ב, סין, רוסיה, דרום אפריקה ואיי הבאהמאס. בסוף הלימודים אגשים את החצי השני :)

איפה נראה אותך בעוד 10 שנים?

בעוד 10 שנים אני רואה את עצמי מנהלת צוות עובדים, שאותו אחנוך בצורה הכי טובה שיכולה להיות. אתרום לו ידע, כישורים ואכשיר אותו בצורה הטובה ביותר.

עם מי היית שמחה לשבת על בירה?

הייתי שמחה לשבת לבירה עם כל אדם מעניין. אם הייתי צריכה לבחור אנשים ספציפיים, הייתי שמחה לפגוש את פרדי מרקורי, דיוויד בואי או רובי ווילאימס.

איפה נמצא אותך בהפסקות?

בהפסקות תמצאו אותי בכל מקום שבו חבריי נמצאים :)

מה המוטו שלך?

עדיף לבזבז כסף על חוויות מאשר על דברים חומריים.

השאירו תגובה


− אחד = 6