שחר יוגב, בן 23, לומד תואר ראש מנע"ס בשיווק, ותואר שני התמחות במימון ShaharY2

כך נפגשנו: השיחה עם שחר מתחילה כמעט במונולוג על השאיפות שלו לחיים, האמביציה שוטפת את השיחה בנינו, יש בזה משהו מרענן, סוחף, ואני מנסה להבין לאן שחר רוצה להגיע:

מה החלום שלך?

ה-חלום שלי, הדבר הכי האידיאלי מבחינתי זה לחיות בארץ קרירה, מספיק מידי פעם קצת שמש, לגור בבית גדול עם אישה, ילדים, רכבים בחניה, כלב וחתולים

זה לא נשמע כל כך בישראל

לא, לא, אני לא כל כך ישראלי.. אמנם נולדתי פה, אני ישראלי לכל דבר, ואפילו דור חמישי בארץ, אבל לא מאד מחובר לכאן. כמעט כל יום שאני יוצא החוצה, מרים את הראש מהבועה הפרטית שלי, אני שואל את עצמי למה אנשים מתנהגים פה ככה – עצבניים, מרוכזים בעצמם, הלחץ בכבישים, בתור למסעדה, כמעט בכל מקום מישהו ימצא דרך לעצבן אותך, אין תרבות, זה לא מקום שאני מרגיש בו בטוח ורוצה להקים משפחה.

איפה היית רוצה לחיות?

אני בודק כל מיני אפשרויות. סה"כ אני מאד בטוח בעצמי ויודע שהיכולות שלי מאד גבוהות. כרגע אני משקיע בלימודים, אלה יקדמו אותי ויאפשרו לי לגור איפה שאני רוצה ולמממן את המשפחה.

בגדול אני מכוון לאוסטרליה, ניו זילנד, כל האזורים של קנדה, אמריקה הצפונית, קליפורניה. מדינות דוברות השפה האנגלית, אבל לא אירופה. בעיקר חשוב לי למצוא אנשים רגועים יותר, למרות שזה אולי יותר משעמם.

מה המשפחה שלך אומרת על זה?

ההורים שלי לא מאד אוהבים את הרעיון, אבל מגיל 16 אני חי  אצל סבתא שלי, אז זה בסדר.. הרבה מהמשפחה שלי חיים בחו"ל.. בשנייה שיכלו, עזבו. יצא ככה. כל אחד חי טוב במקומות אחרים, דודות שלי חיות בארה"ב, בהולנד. תמיד דברנו בטלפון ואולי בגלל זה לגור בחו"ל קורץ לי עוד מאז שאני ילד. אולי זו בכלל בריחה. אני לא יודע מה גורם לי לרצות לצאת החוצה מפה, אבל אין לי את הפחד שיש להרבה אנשים, לקום ולשנות.

תגובה אחת

  1. # 16 תחילת הסוף, וההתחלה « עוד זווית אומר: 13 בינואר 2014 • 22:13:50

    […] נפגשנו: את ההמלצה לראיין את אלכס קבלתי משחר, חבר שלה, שראיינתי ממש בהתחלה. "דברי איתה, בטוח יהיה […]

    להגיב

השאירו תגובה


4 − = שתיים