נעים להכיר – ספר לנו על עצמך:

סער כהן, בן 27, גר בראשל"צ, סטודנט לתואר שני בהתמחות אסטרטגיה ויזמות, ובוגר תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל.123

בימים אלו אני נמצא בשלבי פיתוח הסטארט-אפ שלי יחד עם שותף נוסף. במקביל,  אני עובד בחברת תקשורת וייעוץ אסטרטגי בתור יועץ דיגיטל, חונך בפרויקט פר"ח, ואחראי אימוץ בעמותת "ראשון אוהבת חיות". בזמן הפנוי שנשאר לי אני משחק בקבוצת פוטבול מזכרת בתיה סילברבקס, ובעלים של כלב האסקי מדהים בשם סיזר. בינואר הקרוב אני מתחיל "אינטרנשיפ" בחברת אדידס.

איפה שירתת בצבא?

בצבא שירתתי בגבעתי כחובש קרבי. בשירות קיבלתי המון ידע ובעיקר פיתחתי את עצמאותי ואת היכולת להסתדר לבד.

למה בחרת ללמוד מנהל עסקים?

התחלתי ללמוד ראיית חשבון כי אני מאוד אוהב מספרים. ברגע שהסטארט-אפ שלי התקדם והתפתח החלטתי לשנות את ההתמחות לשיווק, פרסום ודיגיטל.

את התואר השני באסטרטגיה ויזמות התחלתי כדי להשכיל וללמוד עוד, בכדי שאוכל לפתח את הסטארט-אפ יותר.

ספר לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך:

לא הרבה יודעים, אבל אני לא שותה אלכוהול בכלל, חוץ מהשלוק של יום שישי בקידוש :)

מה חלמת להיות כשהיית קטן?

כשהייתי קטן חלמתי להיות חייל. תמיד ראיתי את החיילים ככאלו שמגנים על החלשים.

איפה נראה אותך בעוד 10 שנים?

בעוד 10 שנים אעמוד יחד עם השותף שלי בראש החברה שהתפתחה מהסטארט-אפ שלי. במסגרת עבודתי אמציא שיטת ניהול חדשה. אני רואה את המערך הניהולי כיום כדבר לא נכון מבחינת היחס לעובדים ודרכי הניהול. מה שמרכיב את החברה זה אנשים, וצריך שתהיה סינרגיה טבעית בין העובדים לבין חברה.

עם מי היית שמח לשבת על בירה?

הייתי שמח לשבת על בירה עם סטיב ג'ובס, כי הוא התחיל מאפס. הוא האמין במה שהוא עשה לאורך כל הדרך, ולפי דעתי רק בזכות האמונה שלו החברה הגיעה לאן שהיא הגיעה היום. הוא מעורר השראה בעיניי.

איפה נמצא אותך בהפסקות?

בקפיטריה, אוכל עם חברים.

מה המוטו שלך?

"המעז מנצח".

 

השאירו תגובה


ארבע × = 4