רינת לוי

מאת: טל בלום סוקניק ועמית רגב.

כך נפגשנו: רינת לוי, בת 25, לומדת  שנה שנייה לתואר ראשון בתקשורת וניהול. רינת היא אחות "הסנדביץ'" הקטנה של חברה טובה שלי. ב"סמול טוק" הראשוני שעשינו רינת סיפרה לי שתמיד חלמה ללמוד משחק אבל לבסוף, בשל המלצות החליטה ללמוד תקשורת. החלטתי להתחיל מהשאלה הכי ישראלית:

מה עם טיול אחרי צבא?

 (צוחקת) לא עשיתי אבא שלי לא הרשה לי. רק כמה טיולים קטנים אבל לא "התחרעתי" בדרום אמריקה 9 חודשים.

את מתבאסת?

באותה התקופה  מאוד התבאסתי . האחים הגדולים שלי לא עשו טיול אחרי צבא  אז לא היה לי מי שיכין את הקרקע, פתאום אני מדברת עם הורים שלי על טיול לדרום אמריקה. אצלנו במשפחה טיול אחרי צבא זה הטיול בין הסופרים. (צוחקת)… יכולתי לבכות ולצרוח ולהתעקש אבל פחדתי מהקארמה.

קארמה?

הרגשתי שאם אסע בניגוד לרצון של ההורים שלי תהיה לי קארמה רעה ואז במילא לא איהנה.

אמרת שהחלום שלך ללמוד משחק. אז מה את עושה פה?

כשסיימתי י"ב היה לי ברור שאלמד משחק, זה תמיד היה החלום שלי. ברגע האמת, אחרי השחרור מהצבא, ירד לי הביטחון, בין היתר בגלל איך שהמשפחה שלי ראתה את זה.. יש קטע כזה שאנשים חושבים שאת רוצה ללמוד משחק כי את רוצה להיות מפורסמת והאמת שזאת בכלל לא הסיבה. אני ממש אוהבת את זה ..

אז מה אבא שלך היה רוצה שתלמדי?

 שאני אלמד משהו כדי להשתלב בעסק. מבחינתי אם אמצא תפקיד שאני מתחברת אליו אז אכנס לעסק המשפחתי ואם לא.. אז לא.. יש לי הרבה רגעים שיש לי רגשי אשם .. אבל חשוב לי להיות נאמנה לעצמי ולעשות מה שאני אוהבת.

ומה החלום שלך?

הייתי רוצה לכתוב סדרה או סרט ולהפיק אותו. במסגרת התואר עשיתי סרט דוקומנטרי וקיבלתי פידבקים טובים מהמרצה (גורביץ, שאני מעריכה) ומשאר החבר'ה בקורס וזה עשה לי חשק להמשיך עם זה הלאה.

סרט דוקומנטרי יכול להיות מאוד חודרני…

זה נכון מאוד. בערב ההקרנה ישבתי כולי מכווצת, הסתכלתי  רק על הפרצופים והתגובות של כולם. הוצאתי את עצמי לעולם. פתאום  בסרט אני מדברת על הפחדים  שלי ואני חושפת את המשפחה … לפעמים כשיודעים שרמי לוי זה אבא שלי זה גורם לאנשים להסתכל עלי בצורה אחרת.  זה לא שאני מסתירה את זה. אבא שלי הוא הגאווה שלי והוא בן אדם מוערך, רק שברגעים מסוימים הייתי רוצה ליצור את הרושם שלי בתור רינת ולא בתור הבת של…

השאירו תגובה


שש − = 4