ניצן דימנד, סטודנט שנה ב' לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות באסטרטגיה ויזמות, בימים אלו סוגר שנתיים בתפקיד דובר ומנהל מחלקת השיווק של אגודת הסטודנטים

נעים להכיר – ספר לנו על עצמך1690417_10151957368235745_1891138104_n

ניצן, בן 29, במקור מראשון לציון, היום גר עם בת הזוג שלי בהרצליה. בשנתיים האחרונות אני הדובר ומנהל מחלקת השיווק של אגודת הסטודנטים. השנה מונתי גם להיות סגן יו"ר האגודה. בנוסף, עוסק בייעוץ שיווקי בעולם הדיגיטלי לעסקים קטנים ובינוניים. לקחתי חלק בהמון פרויקטים במכללה- חדשות הקמפוס, כנס מודל האו"ם, הקמתי ביחד עם עמרי דלאל את כל המערך הדיגיטלי של המרכז לאחריות תאגידית, פרויקט the leaders, שנתיים בפרויקט "אחריי!", אוהב לכתוב (כנסו לקרוא את הטור שלי ב-#זה_הדיבור), לבלות עם חברים ולטייל.

איפה שירתת בצבא?

שירתתי בחיל הים. הייתי מפקד ומדריך בהכשרות לוחמים בתחום הטכני. אחד הפרויקטים שזכיתי להיות חלקת ממנו היה ליווי הכשרה והכנה לשירות צבאי משמעותי תוך רכישת מקצוע צבאי של נערות חג"מ ונערי מקא"ם (חיילים בעלי קשיי הסתגלות קשים למערכת הצבאית: עולים חדשים, בעלי רישום פלילי, מוטיבציה נמוכה, מצב סוציו אקונומי נמוך וכו').

למה בחרת ללמוד מנהל עסקים?

לפני הצבא הייתי במסלול אחר לגמרי, למדתי במסגרת של עתודה טכנולוגית למסלול של הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים. הייתי בטוח שאחרי הצבא אני הולך להמשיך את הלימודים וללמוד לתואר מהנדס אלקטרוניקה. עסקתי בזה בצבא ואחרי שהשתחררתי החלטתי שמיציתי. הלכתי ללמוד מנהל עסקים בגלל ההתמחות בשיווק. עבדתי במכירות הרבה שנים ונמשכתי מאוד לתחום השיווק. השאיפה כמובן היא להשתלב בתפקידי ניהול בכירים בתחום הזה.

ספר לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך:

לא רבים יודעים אבל בזמן התואר הראשון עבדתי בתור מנהל מטבח במסעדה.

כשהיית קטן מה חלמת להיות?

חלמתי להיות טייס. מפה לשם לא הסתדר.

איפה נראה אותך עוד 10 שנים?

מקווה שבעלים של חברת ייעוץ אסטרטגי בתחום השיווק הדיגיטלי.

עם איזו דמות היית שמח לשבת על בירה?

מנחם בגין. הוא אחד הפוליטיקאים שאני הכי מעריך בהיסטוריה של המדינה הזאת. הייתי שמח לשוחח איתו על פוליטיקה, ערכים ומנהיגות.

איפה נמצא אותך בהפסקות?

הפסקות? שמעתי משהו על זה פעם. בגדול אפשר למצוא אותי תמיד במשרדי אגודת הסטודנטים. בין לבין בקפה אצל אולגה.

אתה פנוי?

לא. סוגר תכף שנתיים בזוגיות נפלאה עם בת הזוג שלי נויה.

לקריאת הטור האישי של ניצן לחצו>> http://bit.ly/Nitz_D

 

השאירו תגובה


שש − = 2