תגלית, מודל האו"ם, משלחת לפולין, חילופי סטודנטים- אלו רק חלק מהפעילויות שבהן לקח חלק!1465281_10202209636299679_344769462_n

הכירו את ליאור אלחרר, סטודנט שנה ג' בהתמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל ומצטיין דיקאן. לאחרונה החל התמחות במחלקת השיווק של רשת Club Med בעזרת "המרכז לניהול קריירה" 

נעים להכיר – ספר לנו על עצמך:

ליאור, בן 27, גר ביבנה. בשלוש השנים האחרונות השתתפתי בשלל תכניות אותם מציעה המכללה. אני מאמין שלהגיע לשיעורים, ללמוד ולקבל ציונים טובים זה דבר חשוב, אבל לא פחות חשוב זה כל תכניות ההעשרה, זה מה שנותן את הערך המוסף האמיתי. גם כשזה בא על חשבון הזמן הפנוי שלך. אני מאמין שאלו הזדמנויות חד-פעמיות להכיר אנשים, לחוות חוויות וללמוד דברים שלא היית יכול בשום מקום אחר.

איפה שירתת בצבא?

הייתי חובש קרבי בגדוד "צבר" בגבעתי.

אם אתם מאבדים את ההכרה – תשתדלו שאהיה בסביבה 😉

למה בחרת ללמוד מנהל עסקים?

תמיד חלמתי להיות יזם ולהקים סטארט-אפ משלי. בחרתי את תחום הלימודים שיספק לי את ארגז הכלים הטוב ביותר בשבילי ושיעזור לי להגשים את מטרותיי.

ספר לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך:

הרבה סטודנטים במכללה מכירים אותי בתור "מורה פרטי", מצטיין דיקאן וכד'.
האמת שבכלל התקבלתי למכללה בוועדת חריגים. הלוואי והתעודת בגרות שלי הייתה נראית כמו הגיליון ציונים שלי.

מה חלמת להיות כשהיית קטן?

כשהייתי קטן בעיקר חלמתי… פעם חלמתי להיות שחקן כדורגל, פעם חלמתי להיות גיטריסט מצליח, פעם שחקן קולנוע אבל הכי מצחיק אותי כשאני נזכר שפעם הייתי עם אבא שלי בבית-כנסת וחלמתי להיות רב.

איפה נראה אותך בעוד 10 שנים?

מנפיק בבורסה את הסטארט-אפ שהתחלתי עשר שנים קודם לכן.

עם מי היית שמח לשבת על בירה?

עם שמעון פרס, במידה ומותר לו לשתות בירה. אחרת גם קפה זה בסדר, במידה ומותר לו קפה. אחרת גם מים זה בסדר.
ועכשיו ברצינות, מאוד מעניין אותי מה נותן לו דרייב לקום כל בוקר ולהמשיך בעשייה. בתור אחד שתרם את כל חייו לשירות המדינה והיה לנשיא מוערך הוא עדיין ממשיך כל יום להיפגש עם יזמים ואנשים משפיעים מהעולם בשביל לקדם את מעמדה של ישראל. בהחלט ראוי להערכה!

איפה נמצא אותך בהפסקות?

מטייל בין חברים שלומדים איתי, לבין חברים שהיו איתי במשלחת של האגודה לפולין, לבין חברים שמשתתפים איתי בתכנית של מודל האו"ם, לבין חברים שהיו איתי בתכנית לחילופי סטודנטים בגרמניה לבין… כמו שאתם מבינים אני אוהב להשתתף בתכניות של המכללה.

מה המוטו שלך?

תציב לעצמך יעד, תחתור להגיע אליו אבל אל תשכח ליהנות מהדרך. השגת היעד נמשכת רגע אחד קצר בעוד שכל החיים אנחנו בדרכים. אם תהנה מהדרך, תהנה מהחיים.

 

השאירו תגובה


5 − = שלוש