מרואיינת: סוזנה בוביס. מראיינת: מעיין בנבנישתיסוזנה בוביס קרדיט צילום רונן פדידה

לא רק סטודנטית

בין חזרות, ריצות לאודישנים והופעות, עצרנו את הסטודנטית הכי פעילה בשטח לראיון קצר. אתם בטח מכירים אותה מהתכנית "דה ווייס", ואם לא אז הכירו עכשיו- סוזנה בוביס, בוגרת תואר ראשון בתקשורת וניהול וסטודנטית לתואר שני במנהל עסקים במכללה למנהל.

את סוזנה הכרתי כבר לפני שש שנים כשלמדנו יחד בקורס משחק מול מצלמה ומאז לא נפרדנו. כבר אז התפעלתי מהאמביציה הגדולה שלה וידעתי שהיא הולכת במסלול הנכון.

נעים להכיר- סוזנה, ספרי לנו קצת על עצמך:

סוזנה בוביס, בת 26, זמרת ושחקנית, סטודנטית לתואר שני במנהל עסקים, אוהבת לטייל, לבלות ובעיקר להנות מהחיים.

את זמרת, למה בחרת ללכת ללמוד תואר שלא קשור לתחום שלך?

לאחר שירותי בלהקה הצבאית- בלהקת חיל הים, החלטתי ללכת ללמוד מוזיקה בביה"ס רימון. כעבור שנה השתעממתי והחלטתי שבא לי להחכים ולמצות את הפוטנציאל שלי ונרשמתי לתואר ראשון. שמחתי לקבל מסגרת ולהכיר אנשים שלימים הפכו לחברים טובים שלי עד היום. כעבור שנה התקבלתי למחזמר "זורו" בסין, והחלטתי להקפיא את הלימודים בשנה, לטוס לסין. זו היתה חוויה מדהימה. אחרי שחזרתי מסין חזרתי ללמוד והצלחתי  לשלב את הלימודים ביחד עם ההופעות.

איך הצלחת לשלב את הלימודים ביחד עם ההופעות ועם הקריירה המתפתחת?

אני מאמינה שכשרוצים משהו אז מצליחים בו. מאז שהתחלתי ללמוד, התחלתי לקבל הצעות עבודה ודברים התחילו לקרות. זה התחיל במחזמר "זורו" שהוא המחזמר הראשון שהשתתפתי בו, ואז התקבלתי לתכנית "דה וויס" שפתחה לי דלתות לעוד מחזות זמר. מאז אני מופיעה.

ציפור קטנה לחשה שלי שכמעט ויתרת על הקריירה הזו. ספרי לנו.

בסוף התואר הראשון החלטתי שאני חייבת לעשות שינוי. היתה תקופת מלחמה וכל ההופעות שלי בוטלו, וכעצמאית לא הצלחתי להתפרנס והחלטתי שאני חייבת לעבור לתחום שיקנה לי בטחון כלכלי והחלטתי ללכת על תחום השיווק. התחלתי לעבוד כרכזת שיווק בג'ון ברייס במשך שמונה חודשים. בהתחלה הרגשתי טוב עם הרעיון שאני נמצאת בחברה גדולה, עם תנאים טובים ושכל חודש נכנסת לי משכורת לחשבון, עד שכעבור כמה חודשים הבנתי שאני ציפור חופשיה, עצמאית ואני לא יכולה לוותר על הבמה. נתתי לעצמי הזדמנות אחרונה והלכתי להבחן למחזמר "המלך ואני" והתקבלתי. הבנתי שזה סימן מלמעלה שאני צריכה לעזוב את העבודה האפורה ולחיות את החלום. בימים אלה אני משתתפת בחזרות למחזמר "המלך ואני" בבימויו של צדי צרפתי ובכיכובם של איציק כהן וגלית גיאת, שיעלה ב-21 ביולי ברחבי הארץ.

אז מה התכניות לעתיד? שיווק או מוזיקה?

אין ספק שמוזיקה! בימים אלו אני מתחילה לכתוב מוזיקה מקורית, וזה תהליך שלוקח זמן. אבל לשם הולך הלב שלי.

השאירו תגובה


2 + = שש