רגע לפני שהיא מסיימת את התואר הראשון, היא מסכמת איתנו 3 שנים אינטנסיביות של הגשמה עצמית, חוויות ולמידה מאתגרת. הכירו את גל ברגר, הסטודנטית השאפתנית שמכוונת הכי רחוק שרק אפשר.

נעים להכיר – ספרי לנו על עצמך:15880_919750004742435_3917785372683996453_n

גל ברגר, בת 23, גרה בראשל"צ ומסיימת בימים אלו את התואר הראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל. בשנה האחרונה עבדתי במשרד פרסום שעוסק בתחום השיווק הדיגיטלי שאליו הגעתי בעזרת קורס שעשיתי במכללה. כיום אני גם מתרגלת בקורס קידום אתרים ובין לבין גם ממלצרת. בנוסף לכך, אני ועוד שני חברים לכיתה מתכננים להקים משרד פרסום יחד, כאשר כל אחד מביא את התחום בו התמקצע במהלך התואר, כגון: קידום ממומן בגוגל, פרסום בפייסבוק ואיפיון אתרים.

איפה שירתת בצבא?

הייתי רל"שית בתל השומר. במסגרת תפקידי הייתי אחראית על כל מה שמתבצע בלשכה, לדוגמא שיבוצים של מלש"בים לתפקידים השונים, טיפול בכוח אדם, מענה לפניות ועוד. נהניתי מכל רגע, ועד היום אני בקשר עם המפקד שלי.

למה בחרת ללמוד מנהל עסקים?

מאז ומתמיד תחום השיווק עניין אותי. כשסיימתי עם הצבא החלטתי שאני רוצה ללמוד ולהתמקצע בתחום. הגעתי למכללה לשמוע על ההתמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל והחלטתי שזה בדיוק מה שאני רוצה. אני ממש שמחה עם הבחירה שעשיתי  :-)

ספרי לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך:

כולם חושבים שאני לומדת המון. ההפך הוא הנכון – אני לא מסוגלת ללמוד יותר מכמה שעות ביום.

מה חלמת להיות כשהיית קטנה?

כשהייתי קטנה חלמתי להיות שחיינית אולימפית. תמיד הייתי רואה את השחייניות באולימפיאדה ומדמיינת את עצמי איתן.

איפה נראה אותך בעוד 10 שנים?

אופציה אחת היא להתקדם בתור שכירה במשרד פרסום או בתחום השיווק. האופציה השנייה היא שאם החברה שאמרתי בתחילת הראיון שאני מקימה בימים אלו תצליח, אז לנהל אותה ולהיות מהמובילות בתחום.

עם מי היית שמחה לצאת לדרינק?

הייתי רוצה לצאת לבירה עם יאיר לפיד, לשמוע את הדעות שלו ולאמת אותו עם כל מיני שאלות שיש לי. אני מרגישה שהתקשורת מציגה אותו באור שלילי ואני לא בטוחה שבצדק.

איפה נמצא אותך בהפסקות?

אוכלת כריך, ארטיק או שותה קפה עם חבריי הקבועים.

מה המוטו שלך?

לא להישאב לבינוניות – תמיד לעשות את הכי טוב בכל תחום שאליו מגיעים.

השאירו תגובה


שמונה − 5 =