נעים להכיר – ספר לנו על עצמך:11733820_10152990959841623_40369116_o

שמי גידו, בן 28, גר בבאר יעקב. עליתי לארץ מארגנטינה בגיל 9, נשוי לנופר והבעלים של מסי הכלב. אני מסיים כיום את השנה השנייה בהתמחות שיווק, פרסום ודיגיטל, ועובד במחלקת הרכש וקשרי הלקוחות בחברה שמנתחת משחקי כדורגל. במקביל אני עובד עם שותפיי (לירן רוזן, אלון סלע, מתי קוצ'ן והמנטור שלנו – יינון לנדנברג) על אפליקציה שנקראת קוואק ((Qwack!. זוהי אפליקציה שתסייע לנהגים להישאר ערים בדרכים בעזרת שיחה עם נהגים רנדומאליים אחרים. האפליקציה הינה אנונימית, רנדומאלית ומבוססת על קול, כך שאם הנהג מעוניין לעבור לשיחה עם מישהו אחר הוא יכול לעשות זאת על ידי אמירת המילה "קוואק".

למה בחרת ללמוד מנהל עסקים?

בהתחלה לא בחרתי ללמוד מנהל עסקים אלא קופירייטינג. עשיתי קורס ויש לי תעודה. אחרי הקורס הגעתי למסקנה שאני רוצה להעשיר את הידע שלי ולהשלים את המעגל בתחום השיווק והפרסום, ולכן באתי ללמוד שיווק בבית הספר למנהל עסקים. רציתי מקום שמשלב תאכל'ס עם תיאוריה ומצאתי את זה במכללה, למשל בחממת היזמות של NOVUS (שאני הגיתי את השם) וגם בפרויקטים נוספים כמו דה לידרס וההאקתונים.

ספר לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך:

אני מפחד מליצנים ואני נמנע מלהפוך את הכרית בלילה.

מה חלמת להיות כשהיית קטן?

כבאי, היו נראים לי כאנשים הכי אמיצים שיש.

איפה נראה אותך בעוד 10 שנים?

בתקווה בחממת היזמות שלי, עוזר לאנשים אחרים להגשים את החלום שלהם אחרי שהגשמתי את שלי.

מיהו המודל להערצה שלך?

סבא שלי. הוא הגיע בגיל 70 לבד לארץ, וכיום הוא בן 88 ועדיין עובד. הוא מעורר השראה בעיניי ואני יכול לדבר איתו על הכל. על אף גילו לפעמים בנפש הוא יותר צעיר ממני.

איפה נמצא אותך בהפסקות?

מוקף חברים, או עם אלון סלע שהוא חבר כמו אח.

אישיות לצאת איתה לבירה

עם חוויאר מסצ'רנו, שחקן נבחרת ארגנטינה. הוא מסמל בעיניי את כל מה שמנהיג צריך להיות. מנהיגות לא מקבלים, מנהיגות לוקחים והוא מראה את זה כל פעם מחדש על המגרש. הוא לא הקפטן אבל למעשה הוא הקפטן של הקבוצה.

מה המוטו שלך?

זמן הוא מה שאתה עושה איתו.

תגובה אחת

  1. לירן אומר: 17 ביולי 2015 • 12:21:17

    איזה גבר!!
    אחלה תכנית ואחלה מראיין!

    להגיב

השאירו תגובה


6 − ארבע =