נעים להכיר – ספרי לנו על עצמך:392177_263543140360934_277847054_n

דניאלה וסילב, בת 27, גרה ברמת גן, לאחרונה סיימתי את התואר הראשון בעיצוב בפנים ויש לי עסק עצמאי כגרפיקאית. לפני שנתיים התחלתי לעבוד כגרפיקאית באגודת הסטודנטים ומזה מספר חודשים את משמשת כגרפיקאית של המחלקה לשיווק, פרסום ודיגיטל. באוקטובר אני מתכננת להתחיל את התואר השני שלי בבית הספר למנהל עסקים.

איפה שירתת בצבא?

בשירותי הצבאי שירתתי בשח"ם (משטרה כחולה), בסיירת הניידת של מרחב ירקון. השירות היה מאתגר מאוד, ובחרתי לעשות אותו כחלק מחוויה והתנסות שידעתי שלעולם לא אעסוק בה בעתיד.

למה בחרת ללמוד בתואר השני מנהל עסקים בהתמחות שיווק, פרסום ודיגיטל?

לאחר שהשתחררתי מהצבא עבדתי במשך 6 שנים במשרד פרסום בחברת בת של מקאן אריקסון. למדתי את העבודה "תכל'ס" , ורציתי להרחיב את הידע והאופקים בתחום. סיימתי את התואר הראשון בעיצוב פנים והתואר השני בהתמחות שיווק, פרסום ודיגיטל יהיה מעין סגירת מעגל בנושא.

ספרי לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך:

בשנת 2007 השתתפתי בתחרות מלכות היופי של ישראל.

מה חלמת להיות כשהיית קטנה?

מאז שהייתי קטנה חלמתי להיות אנימטורית. כשהתבגרתי, למדתי פוטושופ באופן עצמאי והתלהבתי מזה מאוד, לכן המשכתי ללמוד את זה באופן מקצועי, והחלום להיות אנימטורית מעט נזנח. אבל מי יודע מה יהיה בעתיד…

איפה נראה אותך בעוד 10 שנים?

בעוד 10 שנים אהיה בעלת משרד פרסום שמשלב בתוכו עיצוב פנים, מיתוג ופרסום.

מיהו המודל להערצה שלך?

פאולה ליאני ואיתי פריצקי. יש להם משרד אדריכלים מאוד מודרני ועכשווי שמהווה עבורי מודל להערצה בעיקר בזכות צורת התכנון וההבנה של חללים.

איפה נמצא אותך בהפסקות?

עם המחשב הנייד, סוגרת פינות של עבודה.

מה המוטו שלך?

אם תחייך, העולם יחייך אליך בחזרה :)

השאירו תגובה


− 1 = שבע