נעים להכיר – ספרי לנו על עצמך:תמונה

אני זוהר שפירא, סטודנטית שנה שנייה בבית הספר למנהל עסקים בהתמחות מימון ושוק ההון. בשנה הראשונה של הלימודים גרתי בתל אביב ובשנה השנייה עברתי לראשון לציון עם חברות ילדות. בשנה השלישית הכתובת שלי צפויה להשתנות כיוון שאני יוצאת לחילופי סטודנטים בגרמניה. אני מאוד אוהבת לטייל, לטוס לחו"ל ולחוות דברים חדשים וחשוב לי להיות בחברה של אנשים טובים, לבלות זמן איכות עם המשפחה. לא פחות, חשובה לי ההצלחה בלימודים, אבל בדרך שמשלבת גם הנאה מהחיים.

איפה שירתת בצבא?

בצבא שירתתי כמדריכת ספורט בשיזפון. זו הייתה אחת התקופות המאתגרות והכיפיות שהיו לי בחיים!

למה בחרת ללמוד מנהל עסקים?

בחרתי ללמוד מנהל עסקים כי אני חושבת שהתואר הזה נותן לי הרבה כלים ופותח בפניי דלתות להרבה תחומים מגוונים. אני מאמינה כי אחרי התואר אוכל לנתב את הדרך שלי כפי שאני ארצה.

ספרי לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך:

עד כיתה ז׳ לא הייתי מסוגלת לאכול שום דבר שקשור לשוקולד.

מה חלמת להיות כשהיית קטנה?

כשהייתי קטנה חלמתי להיות שחקנית.

איפה נראה אותך בעוד 10 שנים?

כפי שציינתי לגבי התואר הזה, אני חושבת שהוא יכול לקחת אותי להמון כיוונים. עד שלא אתחיל באמת להיכנס לשוק העבודה ולראות לאן הדרכים מובילות אותי, אני לא אדע מה צופן לי העתיד. מה שבטוח, אני מאוד מקווה שתראו אותי שמחה ומאושרת עם משפחה אוהבת וילדים חמודים.

מיהו המודל להערצה שלך?

אני חושבת שכל אחד מבני משפחתי הוא במקום מסוים מודל להערצה בשבילי בין אם זו אמא שלי, אבא שלי, אחותי ואחיי הגדולים. אני מאוד מושפעת מהם ולוקחת לעצמי הרבה מהדברים שאני אוהבת לראות אצלם.

איפה נמצא אותך בהפסקות?

חברים שלי צוחקים עלי שאי אפשר ללכת איתי למקום אחד בהפסקה כי אני כל הזמן נעצרת לדבר עם כל מי שאני רואה. כנראה שפשוט תפגשו אותי כל פעם במקום אחר מדברת עם אנשים :)

מה המוטו שלך?

זה ישמע מעט קלישאתי, אבל אני באמת מאמינה שהכל בחיים זה עניין של גישה. כך אני מאמינה וכך גם אני מתנהלת. תמיד צריך להסתכל על הצד החיובי של הדברים ולזכור שהכל קורה לטובה.

 

השאירו תגובה


+ 1 = תשע