נעים להכיר – ספרי לנו על עצמך:1271236_1077741412238335_4319731017179591950_o

קורל קינן, בת 24 מרעננה. סטודנטית שנה שלישית למנהל עסקים בהתמחות חשבונאות. לאחרונה פתחתי עסק בתחום התכשיטנות שנקרא C&R, יחד עם שותפה שהיא גם החברה הכי טובה שלי. בעסק אנו מוכרות תכשיטים בעבודת יד, בהתאמה אישית ובעיצובים מיוחדים. אני מנסה לגרום לכך שכל אחת תוכל למצוא את התכשיט שמתאים לסטייל שלה, ובקרוב גם כל אחד יוכל למצוא. את העסק פתחתי גם בגלל המשיכה שלי לעיצוב וגם כי רציתי לעשות את מה שאני באמת אוהבת.

איפה שירתת בצבא?

בצבא שירתתי במשרד הביטחון, בתפקיד מאתגר שלצערי לא אוכל לפרט עליו. מה שאני כן יכולה לספר זה שהתפקיד כלל המון אחריות. (ולא, לא הכנתי קפה סודי :) ).

למה בחרת ללמוד חשבונאות?

בחרתי בחשבונאות כי חיפשתי מקצוע דינאמי, מעניין, מאתגר, ומקצוע שיתן לי כלים רבים ויפתח בפניי עולמות נוספים, גם אם אבחר לבסוף שלא לעסוק בתחום ראיית החשבון.

ספרי לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך:

אף פעם לא השתכרתי.

מה חלמת להיות כשהיית קטנה?

כשהייתי קטנה חלמתי להיות מעצבת וסטייליסטית. מה שבטוח, לא רואת חשבון :)

איפה נראה אותך בעוד 10 שנים?

בעוד 10 שנים ארצה להיות רואת חשבון בכירה באחד מהמשרדים הגדולים, ואולי להשתלב גם בתחום הנדל״ן. מה שבטוח, אעסוק רק במה שעושה לי טוב.

מיהו המודל להערצה שלך?

ללא ספק ההורים שלי. אני לומדת מהם המון והם תמיד מראים לי עד כמה השמיים הם הגבול. התמיכה שלהם בכל החלטה שאני לוקחת, ההכוונה והדאגה שלהם כלפיי גורמות לי לתחושת גאווה והערצה כלפיהם.

איפה נמצא אותך בהפסקות?

בימים אלו בטוח תמצאו אותי מקדמת את העסק החדש שלי.

מה המוטו שלך?

לא להפסיק לשאוף, להאמין בעצמי ובעבודה קשה, שאיתה ניתן להשיג ולממש כל מטרה.

השאירו תגובה


+ ארבע = 7