נעים להכיר – ספרי לנו על עצמך:12250710_10200961316111864_275911504_o

אביבית לחמי, בת 23, גרה בחולון, סטודנטית שנה שלישית בבית הספר בהתמחות שיווק, פרסום ודיגיטל. אני פעילה באגודת הסטודנטים במחלקת אקדמיה וגם במחלקת תרבות. כחלק מהתנדבותי באגודה, אני מרכזת את פרויקט "סטודנטים מלמדים".

בשנה האחרונה זכיתי במקום השני ב"האקתון" של המכללה למנהל בשיתוף חברת "יוניליוור". בתחרות היינו צריכים ליצור קמפיין שיווקי למוצר מסוים ב-36 שעות. היכולת ליצור ולפתח רעיונות שיווקיים למוצר זה משהו שמאתגר, מסקרן ומרתק אותי כל פעם מחדש.

השנה  אני לוקחת חלק בפרויקט הדגל של המכללה בשיתוף עיתון "כלכליסט" – "דה לידרס" בארגון לתת. אני באמת מאמינה שאפשר לשלב את תחום השיווק עם התרומה לחברה. לדוגמה, היכולת לשווק עמותה, באופן כזה שילדים מגיל צעיר ירצו להתנדב בה. זה משהו עצום בעיניי, ששמתי לי כמטרה עוד לפני שנכנסתי לפרויקט.

איפה שירתת בצבא?

בצבא שירתתי כמנהלת רשת מחשוב. זו הייתה תקופה מאתגרת וכייפית. היא הייתה מאתגרת מכיוון שמאוד קשה לי באופן אישי לעבוד במעבדות. אני בן אדם שמאוד אוהב אינטראקציה עם אנשים ולא עם מסכים ומכשירים. כייפית, מכיוון שנחשפתי לתחום המחשוב שלא הכרתי לפני כן. בצבא הכרתי חברים לחיים שאני מאושרת שיש לי אותם.

למה בחרת ללמוד מנהל עסקים?

היכולת ליצור, ליזום, לשפר תהליכים ולקדם עסקים זה משהו שמאוד משך אותי עוד מגיל צעיר. עוד כשהייתי מנהלת משמרת בבורגראנץ' בגיל 16.
השילוב של לימודי מנהל עסקים יחד עם שיווק, פרסום ודיגיטל הפך את התואר לעילאי מבחינתי.

ספרי לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך?

הרעיונות וההחלטות הכי טובות שלי מגיעות כשאני יושבת בסאונה אחרי שחייה :) .

איפה נראה אותך בעוד 10 שנים?

האמת שאין לי שמץ של מושג. גם לא הייתי רוצה שיגלו לי איפה אני אהיה בעוד 10 שנים, כיוון שזה עשוי להרוס לי את הדרך לשם. אני אוהבת ליהנות מהדרך שאני נמצאת בה, לחקור, לגלות וללמוד דברים חדשים. מה שכן, אני בטוחה שהעבודה שלי תהיה מאתגרת. כזו שיש בה ערך מוסף.

עם מי היית שמחה לשבת על בירה?

מכיוון שאני לא שותה בירה, הייתי שמחה לשבת לכוס קפה עם "חוסה מוחיקה", נשיא אורוגוואי לשעבר. הוא הדהים אותי בהתנהלות שלו במהלך כהונתו. אין לי ספק שזו עשויה להיות שיחה מעניינת בטירוף.

איפה נמצא אותך בהפסקות?

לא משנה באיזו הפסקה, תמיד תמצאו אותי עם כריך ביד ושקית ירקות.

מה המוטו שלך?

"רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה על כמה רחוק הוא יכול להגיע" – אלברט איינשטיין.

משפט עצום לטעמי, אני בטוחה שהייתי ממציאה אותו אם הוא לא היה קיים 😉

 

השאירו תגובה


אחד × = 6