נעים להכיר – סגפר לנו על עצמך:

עודד נימוי, בן 25, גר בת"א, סטודנט שנה שלישית למנהל עסקים בהתמחות שיווק, פרסום ודיגיטל. בחודשיים וחצי האחרונים אני עושה "אינטרנשיפ" במחלקת המוצר של חברת "אדידס".  ה"אינטרנטשיפ"  מתאים לי מאוד, כי אני משלב יחד עם העבודה את האהבה שלי לספורט וכדורגל. בעתיד הקרוב אני מתכנן לעשות קורס בספרדית, על מנת להגשים את החלום שלי ולעבוד בספרד, במחלקת השיווק של ריאל מדריד.

איפה שירתת בצבא?

בצבא הייתי במורן (יחידה מיוחדת בתוך חיל התותחנים). מכיוון שזו יחידה מסווגת, לא אוכל לספר מה בדיוק עשיתי שם, אבל אספר שזו יחידה אדירה עם אנשים מדהימים. אני מגיע בערך פעם בחודש לשמירת כשרות, עושה המון מילואים וממש שמח כל פעם להגיע לשם ולפגוש את כולם.

למה בחרת ללמוד מנהל עסקים?

בהתחלה לא ידעתי מה ללמוד. במהלך טיול למקסיקו החלטתי ללמוד מנהל עסקים. את ההתמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל בחרתי לאחר שטעמתי קצת מכל התמחות בשנה הראשונה ללימודים. ההתמחות הזו מתאימה לי בול. אני אוהב חידושים, מכירות ודינאמיות, ומרגיש לי שעשיתי את הבחירה הנכונה. אולי זה שאבא שלי היה סמנכ"ל שיווק הרבה שנים גם עזר להחלטה :)

ספר לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך?

אני אדם שהולך אחרי החלומות שלו במטרה להגשים אותם. בין השנה הראשונה לשנייה לתואר החלטתי שאני רוצה לחוות משהו שונה ומיוחד.

בהחלטה של הרגע, החלטתי לטוס לסין, להכיר וללמוד שם טאי-צ'י למשך חודשיים. אחרי שבוע בדיוק לאחר שהגעתי הבנתי שזה ממש לא בשבילי, ונסעתי משם לברלין. זו הייתה אחת ההחלטות השגויות הטובות ביותר שעשיתי.

מה חלמת להיות כשהיית קטן?

רציתי להיות שחקן כדורגל. כשהייתי קטן זכיתי בשני גביעים של שחקן מצטיין. בשלב כלשהו הפסקתי לשחק, אבל האהבה לתחום נשארה. ברור לי שארצה לעסוק בתחום הכדורגל והספורט בעתיד.

איפה נראה אותך בעוד 10 שנים?

במדריד. עובד בעבודה שקשורה לספורט ולריאל מדריד.

עם מי היית שמח לשבת על בירה?

עם השחקן ראול. גדלתי עליו ואני מעריץ אותו כשחקן וכאישיות. הוא שיחק במשך 20 שנה ולא קיבל כרטיס אדום אחד! הוא נתן את כל כולו לקבוצה ועם כל ההצלחה עדיין נשאר צנוע. זו תכונה שאני מאוד מתחבר אליה.

איפה נמצא אותך בהפסקות?

ב-א' ב' קפה, יושב עם חברים.

מה המוטו שלך?

אין דבר העומד בפני הרצון. בסופו של דבר כל דבר שנרצה מאוד נוכל להשיג. הכל תלוי בנו!

השאירו תגובה


8 × שתיים =