נעים להכיר – ספרי לנו על עצמךליר אהרוני

ליר אהרוני, בת 24, גרה בראשון לציון, סטודנטית מצטיינת דיקאן למנהל עסקים עם התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל. לא מזמן התארסתי ואני בתחילתן של ההכנות לחתונה :)

לאחרונה סיימתי "אינטרנשיפ" בארגון 'לתת' שאליו הגעתי דרך "המרכז לניהול קריירה". במסגרת ההתמחות נגעתי במספר תחומים, כגון: ניהול וביצוע שיתופי פעולה ופרויקטים שיווקיים, תקשורת שיווקית, מדיה חברתית, ניהול האתר וכל הקשור בשיווק דיגיטלי. במסגרת התפקיד הבאתי לידי ביטוי את הידע, הניסיון והיכולות שלי מעולם האקדמיה, וראיתי איך דברים שלמדנו בבית הספר קרמו עור וגידים והושמו בשטח.

אני מונעת תמיד מתוך רצון להצליח, להתקדם וללמוד, תוך הצבת יעדים וביצועם על הצד הטוב ביותר בעקשנות ובמסירות.

איפה שירתת בצבא?

שירתתי בחיל הים, בתור פקידת לשכה ראשית של סגן מפקד חיל-הים (ראש מטה חיל הים) – תא"ל רני בן יהודה. זה היה תפקיד מאתגר, שדרש תקשורת פורמלית ובלתי פורמלית עם מפקדים מדרגים שונים, זמינות 24/7, תמרון בין מספר פעולות, התעסקות עם חומרים מסווגים ותפקוד תחת לחץ ועומס. ההשקעה משתלמת – בסיום השירות זכיתי בתעודת הוקרה והצטיינות.

למה בחרת ללמוד מנהל עסקים?

רציתי ללמוד תחום שיכול לפתוח לי דלתות למספר עולמות, ולא לתחום מצומצם אחד. אני אוהבת מאוד את הפן היצירתי, והגישה שצריך לפתוח את הראש ולחשוב על רעיונות חדשים כל הזמן, ולכן בחרתי בהתמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל.

ספרי לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך:

בזמני הפנוי אני אוהבת לעסוק בעיצוב (הוריי מעצבי אופנה ופנים), תפירה, בישול, אפייה וזילוף.

מה חלמת להיות כשהיית קטנה?

תמיד חלמתי להיות משהו גדול, אבל בעיקר להיות מעצבת אופנה/פנים. מאז ומתמיד הייתה לי זיקה לתחום.

איפה נראה אותך בעוד 10 שנים?

בארגון חזק ובינלאומי, בתפקיד יציב, ממשיכה ללמוד ולהתפתח כמו עכשיו, מעשירה את כישוריי עוד ועוד, וממשיכה לתרום ולעשות את עבודתי על הצד הטוב ביותר, בשילוב עם חיי משפחה וזוגיות נפלאה (בעזרת השם :) ).

עם מי היית שמחה לשבת על בירה?

מכיוון שהוא נמנע משתיית אלכוהול, הייתי שמחה לשבת על כל משקה אחר עם 'בודהה' ובשמו האמתי –  סִידְּהָארְתַה גַאוּטַמַה. פירוש המילה בודהה הוא "זה שהתעורר". לאחר שלמדנו עליו בקורס שהיה לנו (גישות מהמזרח בניהול) התחלתי להתעניין בנושא. אני חושבת שלמידת אורח החיים שהנהיג הבודהה מאפשרת, בין היתר, להסתכל על החיים בצורה הרבה יותר אופטימית. אני סבורה שלכולם יש הרבה מה ללמוד ממנו ומהדרך שלו.

איפה נמצא אותך בהפסקות?

עם החברות – במתחם האוכל או בדוכני האופנה :)

מה המוטו שלך?

"אם תפגוש את הבודהה בדרך – הרוג אותו!"

בודהה הגה את המשפט הזה במטרה להגיד 'גם לבודהה עצמו אל תאמינו', ובעצם אל תאמינו בשום דבר סתם, כי אומרים לכם או כי ככה נהוג. תבדקו, תבינו, תפנימו ואם זה מתאים לכם – לכו בדרך הזו. זה הקו המנחה שלי בחיים.

השאירו תגובה


+ 9 = שמונה עשרה