גידי סמילה, 27 תואר שני מנע"ס מימון.

גידי סמילה

כך נפגשנו: התיישבתי מול מחשב בבניין האגודה וגידי מייד התיישב לידי. הוא דיבר עם מישהו בטלפון והיה נשמע כאילו הוא מתעסק במשהו חשוב, או לפחות מאד מעניין. הצעתי לו להתראיין לפרויקט. הוא היה קצת חשדן ולא הבין בדיוק מה נפלתי עליו.. אבל אחרי שהסברתי את עצמי טוב יותר, הוא נרתם בשמחה. כבר בהתחלה גילתי שגידי התחיל ללמוד כבר מיד אחרי הצבא.

אתה שלם עם ההחלטה לא לעשות טיול אחרי צבא?

כן. אני לא מצטער שלא עשיתי טיול, רציתי להקים עסק, אני פרקטי, אני מתעסק ביבוא רכבים ויאכטות מארה"ב וגרמניה.

 למה דווקא מכוניות ויאכטות?

אני אוהב לעבוד מול לקוחות ובמוצרים יקרים כמו מכוניות ויאכטות. תהליך הרכישה לוקח זמן, ובדרך אתה מכיר את האנשים מעבר ויוצר קשרים.

מה מושך אותך להתעסק ביאכטות?

 האמת, אני לא מת על יאכטות. אני אוהב קרקע יציבה. אני מזל שור, אוהב שיגרה. יש לי סדר יום שלא קל לשנות אותו. בין 4 ל-5 אני מתייצב בחדר כושר ושוחה ורץ. אני מת על זה עוד מאז קורס קצינים והשירות בגדוד 51 בגולני.

אתה מרבה לרוץ?

הברכיים שלי כבר נגמרו מהריצות, אבל כן. עשיתי בעבר מרתונים, כמו מרתון טבריה, שזה אתגר גדול, לא פשוט לרוץ 42 ק"מ.

נשמע שאתה רץ וסובל.. אז למה בכל זאת?

זו רגיעה לראש. אני אוהב בסופו של דבר את השקט, ואני מוכן להתאמץ בשבילו. למשל, אני גר במושב בדרום ואני מוכן לנסוע כל יום 50 דק' ולא לעבור למרכז, רק כדי שיהיה לי את השקט הזה. וחוץ מזה, שאני מתחיל משהו אני מסיים אותו. גם היום אשתדל לרוץ קילומטרים גם אם כואב.

אתה תופס את עצמך כאדם עקשן?

אני מאוד מקובע. אני אוהב שדברים הולכים בדרך שלי, לא משנה כמה ינסו לשכנע אותי. אם אני מבין יותר בעניין אני לא אקבל דעה של אחרים.

איך אתה חושב שאתה נתפס בעיני אחרים?

אני מניח שברושם ראשוני, נראה שאני איש עסקים סגור וקשוח אבל שמכירים אותי אז אפשר לראות שאפשר לדבר איתי. אני עדין לא כזה 'איש עסקים', מרגיש עדיין קטן בתור בריכת העסקים, אבל יש לי תוכניות להמשך. בסופו של דבר חשוב לי התכל'ס".

השאירו תגובה


− 6 = שלוש