נעים להכיר – ספרי לנו על עצמך:13124790_1214519968560478_2271450167481676033_n
שיר אופיר, בת 25 , גרה ביבנה, סטודנטית שנה ב' למנהל עסקים בהתמחות שיווק, פרסום ודיגיטל. אוהבת מאוד טכנולוגיה, חדשנות, ותמיד משתדלת להיות מעודכנת. אני אחת מצוות המקימים של מועדון השיווק של בית הספר. עיקר פעילותו של המועדון הוא במתן  ניסיון פרקטי לסטודנטים בקידום עסקים קטנים בפיקוח של משרד פרסום מקצועי. בנוסף, אנו מקיימים הרצאות פתוחות בתחומים שונים מעולמות השיווק, שמטרתן להעשיר ולתת ערך מוסף לסטודנטים ולבוגרים מכלל בתי הספר. כמו כן, אני לוקחת חלק במועדון הדיבייט.

במהלך לימודיי עשיתי התמחות בסטארט-אפ בשם Homeppl  דרך מרכז היזמות. מטרת הסטארט-אפ היא לייצר קורות חיים למשכירי הדירות, כך שבעלי דירות יוכלו לראות האם השוכרים שלהם טובים ובעלי המלצות, או שכדאי להימנע מעסקה איתם.


איפה שירתת בצבא
?
לפני שהתגייסתי עשיתי שנת שירות בחוגי סיירות של קק"ל. הייתי מדריכת טיולים ומדריכה של קבוצות נוער מרקעים לא קלים ומורכבים. לאחר מכן כשהתגייסתי, שירתתי בחיל הים כמטמיעת מערכות מידע. במסגרת שירותי הייתי אחראית על 15 מערכות מבצעיות בחיל הים.

למה בחרת ללמוד מנהל עסקים?

בחרתי ללמוד מנהל עסקים כי עניין אותי כל נושא השיווק העסקי. מדובר במקצוע דינאמי שמתעדכן כל רגע, וקיימים בו מהלכים אסטרטגיים גאוניים. במקביל להתמחות בשיווק, אוכל ללמוד על תחומים שונים נוספים שמעניינים אותי כגון: כלכלה, מימון וחשבונאות שחשובים במידה רבה בחיי היום יום, ובייחוד בעולם העסקי.

ספרי לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך:

אני אוהבת מאוד אומנות. עסקתי בעבר בפיסול, ציור, תפירה ועוד. כאשר שקלתי מה ללמוד, התלבטתי בין עיצוב תעשייתי לבין מנהל עסקים. כפי שאתם רואים – הנני כאן :)

מה חלמת להיות כשהיית קטנה?
רציתי להיות שחקנית כי אהבתי נורא להתחפש.

איפה נראה אותך בעוד 10 שנים?
בעוד 10 שנים אהיה מובילת חברות סטארט-אפ וטכנולוגיה בתחום השיווק והחדשנות, לאחר שייסדתי מספר סטארט-אפים מצליחים.

עם מי היית שמחה לשבת על בירה?
הייתי שמחה לשבת על בירה עם ביל גייטס ולהציע לו רעיונות חדשים להמשכיות החברה.

איפה נמצא אותך בהפסקות?
בהפסקות תמצאו אותי תופסת שמש עם חברים ונחה בין השיעורים.

מה המוטו שלך?
המוטו שלי הוא: תמיד תחפשו מה לשפר כדי ללמוד להיות טובים יותר!

 

השאירו תגובה


− 2 = שלוש