נעים להכיר – ספרי לנו על עצמך:13329407_1236318416380633_256098888714179834_o

טל הר סיני, בת 23, גרה בראשון לציון, סטודנטית שנה ב' למנהל עסקים בהתמחות שיווק, פרסום ודיגיטל. מאז ומתמיד הייתי פעילה בשלל תחומים בפן החברתי והלימודי. כיום אני שותפה פעילה במועדון השיווק של בית הספר למנהל עסקים -Mad Club , וכחלק מהפעילות השוטפת אני עוברת הדרכות והרצאות בנושאי קריאייטיב, שיווק דיגיטלי, פרסום, ניהול קמפיינים לעסקים קטנים ובינוניים, העברת פרזנטציות ללקוחות פוטנציאליים ועוד. בנוסף אני עובדת כמעצבת בחברה לעיצוב אירועים במרכז. בזמני הפנוי (שאין לי) אני מעבירה שיעורים פרטיים לסטודנטים, מתאמנת, לומדת ומשתדלת לנצל כל רגע כדי ליהנות ולטייל בארץ ובחו"ל :)

איפה שירתת בצבא?

בצבא שירתתי במופ"ת (מחלקת פרט פרישה ותשלומים) כראש צוות מערכת לניהול כספים של היחידות הצבאיות. בנוסף העברתי הדרכות לבעלי התפקידים ביחידות על ניהול ותפעול המערכת.

למה בחרת ללמוד מנהל עסקים?

אפשר להגיד שמבחינתי הדרך הייתה סלולה מראש. מאז ומתמיד ידעתי שארצה ללמוד מנהל עסקים. בתיכון למדתי במגמה ייחודית מנהל עסקים, שדרכה עשיתי במכללה למנהל קורס לשיווק. בנוסף, לקחתי חלק בפרויקט "יזמים צעירים" והבנתי שהייעוד שלי נמצא שם.

ספרי לנו משהו שאף אחד לא יודע עליך:

גרתי חצי שנה בארה"ב ועבדתי בעגלות.

מה חלמת להיות כשהיית קטנה?

כשהייתי קטנה חלמתי להיות מורה או פסיכולוגית. בשביל חבריי אני תמיד אוזן קשבת ואחת שאוהבת לעזור ולייעץ בכל תחום. אחד החלומות שלי הוא לטייל ולכבוש כל יעד בעולם.

איפה נראה אותך בעוד 10 שנים?

בעוד 10 שנים אני רואה את עצמי עושה מגוון דברים וביניהם להיות אחראית על מהלכים שיווקיים שישאירו חותם, מייעצת ומרצה לגופים מסחריים ואקדמיים, מנהלת חיי משפחה עם ילדים ו-2 כלבים. וכמובן לא לשכוח –  ממשיכה לכבוש את העולם!

עם מי היית שמחה לשבת על בירה?

הייתי שמחה לשבת עם סטיב ג'ובס, הוא אדם מעורר השראה בעייני.

איפה נמצא אותך בהפסקות?

בהפסקות תמצאו אותי בחוץ, בשמש, ועם כמה שיותר חברים!

מה המוטו שלך?

להיות אופטימית ועם חיוך תמידי על הפנים. זה יביא רק טוב :)

 

השאירו תגובה


6 − = ארבע