רקע: שם מלא + חברה + תפקיד: 1

יואב דרייפוס, חברת Digipave Online Marketing Agency, שותף מייסד ומנכ"ל שותף.

טיפ למתחילים בעולם בו אתה עוסק?

הטיפ שלי הוא ללמוד הרבה בעצמך ובאינטרנט, ומיד לאחר מכן להתחיל לעבוד עם פרויקטים קטנים כדי לצבור ניסיון. חשוב מאוד להתמקד מההתחלה בתחום מסוים למשל Google Adwords או SEO.

פעילות מקצועית שהרשימה אותך?

אני תמיד מסתכל על איך חברות מובילות בתחום כמו Google ו-Hubspot משווקות את עצמן וממציאות את עצמן כל יום מחדש. אני חושב שהחתירה לחדשנות בתחום השיווק הדיגיטלי היא מה שעושה את התחום לכל כך מרתק.

איזו דמות מקצועית השפיעה עליך?

הדמות המקצועית שהשפיעה עליי היא נועם מנלה, מרצה בתואר השני בבית הספר למנהל עסקים, הוא הצליח לשבור את שגרת הלימודים ולחשוף בפנינו אפיקי מחשבה חדשים "מחוץ לקופסה" ודרכים ללכת נגד הזרם בתחום השיווק.

עבודה ראשונה?

הגעתי אל תחום השיווק הדיגיטלי מעולם יחסי הציבור. שני הנושאים הללו יותר ויותר מתחברים אחד לשני. העבודה הראשונה שלי הייתה מנהל פרויקטים בתחום השיווק בחברת "טבע" שוויץ. במסגרת תפקידי הייתי אחראי על הובלת תהליכי השקת מוצרים שונים בשוק האירופאי.

תכונה חשובה למקצוע?

תכונה חשובה למקצוע היא היכולת ללמוד ולהתלהב מטכנולוגיה חדשה, ולהתמודד היטב עם אינספור שינויים.

מקור ידע מקצועי שימושי עבורך?

מקור ידע מקצועי ושימושי עבורי הוא למידה של קורסים מעשיים ואיכותיים ישר מן ההתחלה. בהמשך אפשר ללמוד ולהתעדכן בשינויים דרך ניוזלטרים, רשתות חברתיות, כנסים, חברים מהתחום ועוד.

מהו ג'וב חלומותיך?

ג'וב חלומותיי הוא בדיוק מה שאני עושה כיום. להיות הבוס של עצמי, לייסד ולבנות חברת שיווק דיגיטלי, לבחור איזה שירותים להציע, עם אילו לקוחות לעבוד ומאיזה מקום לעבוד.

לא יודעים עליך ש…

לא יודעים עלי שגדלתי בשוויץ ועשיתי עליה לפני 4 שנים (ב-2012). התחלתי את התואר השני מיד לאחר שעליתי ארצה מבלי לדעת כמעט עברית. זה בהחלט היה אולפן העברית הכי טוב שיכולתי לבקש.

חופשה חלומית?

בתור רוכב אופני שטח, אני מאד אוהב את מדבר הנגב. השקט והשלווה במדבר לצד הנופים המדהימים – הם איזון טוב לאינטנסיביות והצפיפות של מרכז הארץ.

ציטוט שמנחה אותך?

"כדאי לזכור שכדי לקטוף את פירות ההשקעה, צריכים לעיתים להמתין מעט"

השאירו תגובה


× תשע = 36